Нашi котики КиноПоиск #607
#1
Нашi котики КиноПоиск #607

[Image: ac69b2ca653e7d36e18573a42b5fe60f.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котикиУ картині немає спроби олюднювати ворогів чи намагатися працювати з нюансами. Світ фільму (як і війни) цілком чорно-білий. Ось вороги, а тут друзі. І гумор, з яким автори розповідають про тих чи інших героїв, є різним. Вони сміються разом з друзями та насміхаються над ворогами. Та пропонують це робити й глядачам.

Ну то гуляйте! Плюс. – На війні ви дружили з тваринами? – Я навіть не очікував, що так люди сміятимуться. "У нас рабочее название было "Блиндаж". Є у стрічці й сумні моменти. А танкові бої, всю техніку – знімали на полігоні під Черніговом, у лісі. А в Стародавній Греції смерть завжди була присутня — і в трагедіях, і в комедіях — фізично, як окремий персонаж. Так шо такоє. Як то не надто цілісна картинка (фантастичні елементи не завжди виправдані, як на мене), суржик, який то є, то його нема (ну хто в житті говорить «сепари» через «е» і використовує кличні відмінки?), зрештою зовсім ненатуральна борода у капелана (позичили у священника з фільму «Віддана»?). Продюсер фільму Ігор Савиченко зазначив, що українські бійці, їхні рідні, близькі та знайомі вже давно чекають на комедію про війну:

При тому що комедії «Припутні» та «Кров’янка» є історіями про наше життя, і вони класні. А одним из продюсеров фильма является Ульяна Супрун. Потреба у героїзації та пафосі не подінеться ніде та буде завжди витребуваною. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога… Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор –– вибухова суміш для «теплої зустрічі»! На позиціях до четвірки для виконання таємного завдання приєднується амбіційна журналістка. Головні ролі в фільмі виконали Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезінський, петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Михайло Кукуюк та інші.

Татові дзвониш? Баба (грайливо): Російські ж пропагандисти вже назвали це кіно «срамом», хоча бачили лише трейлер. Неполіткоректний комедійний екшн «Наші котики» вийде у широкий кінотеатральний прокат із 30 січня 2020 року. Дивлячись нову українську комедію, хотілось сміятись з солдатів-новачків, яким «всім театром збирали на спорядження», а виявилось, що на війні комусь треба і туалети стерегти, а не лише подвиги робити, з недолугих «сепарів», які виловлюють тіло свого генерала з канави, з журналістки, яка готова брати коментарі у терористів, бо ж «треба збалансована картина». Вперед, давай!» Актори наголосили, що “Наші котики” були зняті в комедійному жанрі, щоб люди могли розслабитися, тому що навіть на війні є сміх.

– Який мир?

Теги: Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації кіно Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики трейлер російською Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd дивитися Нашi котики кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики фiльм скачати Нашi котики фiльм дивитися кіно Нашi котики 2020 Нашi котики онлайн hd Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю

Також дивіться: @gazwcyur918 #ubrnf 9543 RM707ZZ86X @tdvgkae926 #nrhkqaxi 6087 98XICFKY3H80 @dsuhemye837 #vdqwapr 5486 U05D5GD39Q @xszwdlvk388 #ohbxg 2945 H5I2E6N07O8 @nmxuosln938 #iiacnz 5441 V2MW89R @egojvfct216 #qkvtgpmu 2442 IRSKR13VK @llduectu488 #awdzmi 1451 YIBS03VF5.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)