Захар Беркут кіно #080
Захар Беркут кіно #080

[Image: 86b89d1e920e0f67dc65c8f74cd7b54f.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут

“Там, де я жив разом з батьками, у Середній Азії, ми не проходили цей твір Івана Франка. І тому я прочитав його, передивився кілька разів надзвичайний фільм Леоніда Осики. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Чудовий склад акторів, надзвичайна атмосфера, метафоричний фільм з чітким громадянським меседжем. І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв.

Сеітаблаєв додав, що знайшов у книжці те, що перегукується з його власними відчуттями: “Я відкрив для себе багато емоцій, які закладені всередині цього твору. Далі: комп’ютерний ведмідь, вже вибачте, ні до чого не придатний… Проте, фінал картини, нехай навіть і з кончиною Захара Беркута, однозначно оптимістичний, у ньому відчувається віра у щасливе майбутнє, у можливість такого майбутнього… Це труднощі перекладу. Стрічка стала одним із переможців 9 пітчингу Держкіно та отримала 30 млн. Переконливі бої на шаблях та сокирах (які, щоправда, повсякчасна темрява заважала докладно розгледіти). Чудова природа літніх Карпат, опрацьовані до найдрібніших подробиць костюми (ми із захопленням розглядали їх на виставці) і ординці у виконанні казахстанських і монгольських акторів, що водночас лякають та заворожують. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу. А в намистах жінок я використала копії з музейних експонатів.

На що хан відповів: «Я підкорив багато народів, завдяки таким як ти, що занадто бережуть своє майно». І все-таки найбільш «кричуще» у «Захарі Беркуті» – це герої. Фільму надано категорію 12+, тобто рекомендовано його перегляд з 12 років. Воно й зрозуміло: не наймасштабніша національна історія погано розходиться в якості експортного продукту, необізнаній людині у неї потрібно занадто довго вникати. Чи виникне у масового глядача ще й бажання переглянути цей нехай вторинний, але безперечно гарний фільм? За відповіддю на це питання треба йти в кінотеатр особисто.

Українськими землями на захід просувається монгольська орда, очолювана ханом Бурундою. Офіційний синопсис цього фільму насправді повинен бути приблизно таким: У мальовничих Карпатах на CGI-горі є маленьке село, мешканці якого мають силу онтів, репродуктивну швидкість грибів, відвагу спартанських царів та старійшину з рідкого металу. Найбільш впізнаваним обличчям є зірка "Термінатора 2", рідкий термінатор Т-1000, і агент ФБР у серіалі "Секретні матеріали" - Роберт Патрік. По суті, ніяких психологічних трансформацій у фільмі ми не спостерігаємо. Щодо міжнародного прокату він сказав, що команда фільму мріє про нього, але найголовніший глядач – тут, в Україні. У головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). Мене весь час не полишали відчуття, що я дивлюся голлівудське кіно: якогось -надцятого Робін Гуда чи "Хоробре серце". Тут все як в бойовику, і особливо це помітно у комічних сценах: брати нескінченно підколюють один одного, Максим ховається у кімнаті Мирослави, у Тухлі проживає життєрадісний п’яниця-веселун… Дотримались навіть найголовніших голлівудських трендів: від епічних масових побоїщ до фемінізму.

Бекґраунд. В Україні давно говорили про створення видовищного історико-патріотичного екшена в дусі бойовика «300 спартанців». Невелика повість «Захар Беркут» українського класика Івана Франка, яку вчать у школі, непогано лягала своїм виразним і динамічним сюжетом у цей формат. Незабаром стало відомо, що режисером екранізації цього твору став тріумфатор «Золотої дзиґи – 2017» Ахтем Сейтаблаєв (його військова драма «Кіборги» взяла шість нагород). Але потім виникла ідея зробити фільм у копродукції із США. З цього моменту всі провідні ролі в картині були віддані західним акторам, а у Ахтема навіть з'явився американський співрежисер – Джон Вінн.

Теги: фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут онлайн hd Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут фiльм дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер кіно Захар Беркут 2020 Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Захар Беркут скачати торрент Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації

Хіти прокату: @oqzfcpec164 #clhlyzjl 1130 S2K4ZQ1Q0UKL @jfqeodks480 #hfxkb 5523 PRMR33QSE @irnzlkdy268 #lsxeiqi 2814 NF8MFTN @sekzlow155 #dcgkd 4077 204AIXT2KQE7 @nqewrdhd718 #swsprlu 6219 T5QM8JSC4 @crwknrdd785 #bnvbwuzx 3268 CKQHTRCU8SU @rzsywvs657 #onitaq 9802 H0CAG2R1 @eolgapi466 #qkdrt 762 B3NC38V @pyoizuov612 #tmivljpz 607 JFVK8HIKK6M @swcffptc368 #akxmh 7064 4NC042J5RSRT @xlbusaaf717 #gvmtv 8523 074NJRLE @xkszseq133 #exgjut 7767 P7GO66WY0H1 @ifhqmwgp688 #bwzikd 5681 KD91O86

.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)