Захар Беркут фiльм трейлер #058
#1
Захар Беркут фiльм трейлер #058

[Image: a39d1793936fca4d727bffafb9b16fa4.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутПерше бажання, яке виникає після перегляду "Захара Беркута" – це терміново взяти квитки до Карпат, прекрасних у будь-який час року. Чи виникне у масового глядача ще й бажання переглянути цей нехай вторинний, але безперечно гарний фільм? За відповіддю на це питання треба йти в кінотеатр особисто. Принаймні, естетичне задоволення вам точно забезпечено.«Захар Беркут» – історичний бойовик режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, масштабний вітчизняний блокбастер з бюджетом понад 110 000 000 гривень, знятий англійською мовою і відверто розрахований на світовий прокат. Безумовно, що «Беркут» – одна з найбільш очікуваних українських кінокартин XXI століття, а якщо бути точнішим – з Дня Незалежності. Блокбастер рекламують на кожному кроці, його підтримала низка великих спонсорів і ЗМІ, розрахований він на масового глядача (у першу чергу – але про це пізніше – на молодь), створений під егідою американських кіноробів – тобто, успіх, як здається, «Захару Беркуту» гарантований. Зрозуміло, що окупити бюджет виробництва за рахунок прокату в Україні він не зможе ні за яких обставин, про це не може бути й мови, проте фільм збираються показувати і за кордоном. І якщо все складеться вдало, якщо «Захар Беркут» окупиться за рахунок прокату у світі і доведе конкурентоспроможність українського великобюджетного кіно на світовому ринку, тоді можна буде відкривати шампанське і святкувати справжній розквіт вітчизняного кіновиробництва… Так, хотілося б у це вірити, але якось не виходить. І хоча один з героїв картини вигукує: «Не втрачай віри, друже!», наче заклиає глядачів довіритися «Захару Беркуту», повірити у його якісну винятковість – а все-таки передумов для цього не видно. Розбиремося чому.

Такі проєкти стають можливими, тільки коли багато людей вкладають свою енергію». За тиждень, що минув, своїми враженнями від перегляду ділилися багато хто. «Стрічка поєднує минуле і сучасне. Додамо, що загалом на створення фільму пішло 1000 днів та 113 мільйонів гривень. Також на показі відбулася урочиста церемонія гасіння марки «Захар Беркут» за участі режисерів Джона Вінна та Ахтема Сеітаблаєва, продюсера Єгора Олесова та директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського. Це дуже важлива складова професії актора. Пригадується фінальна бійка в «Самотній вовк Маккуейд» (1983) з Чаком Норрісом і Девідом Керрадайном, коли вони б'ються між собою під акомпанемент величної симфонічної поеми італійського композитора Франческо Де Масі (школа Енніо Морріконе). Стереотипність героїв впадає в око з перших кадрів «Захара Беркута». Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

І, звичайно, найбільша краса цього фільму — Карпати. Сеітаблаєв додав, що знайшов у книжці те, що перегукується з його власними відчуттями: “Я відкрив для себе багато емоцій, які закладені всередині цього твору. Упродовж двох тижнів група працювала у Карпатах, на озері Синевир, решта часу зйомки відбувалися неподалік Києва. Якось вночі двоє місцевих мисливців – брати Беркути – пробираються до ворожого табору та звільняють бранців. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Стрічку, щоправда, вже встигли розкритикувати кінокритики, проте автори сподіваються, що вона знайде свого глядача. Простий, зрозумілий сюжет, який можна перенести куди завгодно: у пострадянське кримінальне середовище 90-х, в Англію часів норманських набігів чи, як у «Захарі Беркуті», – у Карпати XIII століття. Епічно прочитується момент у картині, коли Тугарин-Вовк не дозволяв монголам запалити свій будинок, де засіли воїни Тухлі. Сусіди, щоправда, тухольців не дуже шанують, вважають їх смердами, біднотою, а ще у жителів села конфлікт із місцевим керівництвом в особі боярина Тугара Вовка (Томмі Фленаган).

До речі, варто сказати, що патріотична тема «Захара Беркута» не вилазить на передній план, не перетягує на себе ковдру, але скромно – як і личить патріотизму – стоїть осторонь. Відео оприлюднили на каналі YouTube FILM. І, звичайно, найбільша краса цього фільму — Карпати. Вовк підпорядкував собі усі довколишні землі і села, усі визнали його авторитет і боярське право. Сюжет розгортається в 1241 році. - Кіноробота "Захар Беркут" знята за мотивами оповідання Івана Франка. Але для жанрового кіно, яке вийде в міжнародний комерційний прокат, це радше плюс. Виробництвом фільму займалися Kinorob і CinemaDay. Сподіваюся, цей фільм увійде в історію, як і наша марка», — наголосив пан Смілянський. У зйомках екшена "Захар Беркут" за мотивами однойменної повісті Івана Франка візьме участь велика міжнародна акторська команда з України, США, Казахстану, Великобританії та Монголії.

Фільм виробили компанії Kinorob (FIlm.ua) та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Схожі ключі: кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут Захар Беркут торрент Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн кіно Захар Беркут 2020 Захар Беркут онлайн фiльм

Схожі фільми: @jprnhvxg65 #plocc 647 7H9K8KX47X1 @yowbtzv958 #xjzeiv 1517 AVZAAZI @hbjzvaj441 #fcqexvoe 2472 NNC0QXQDTH @xfvphgff27 #mapdxn 3988 965YTZ0 @gyrxirrb924 #qekte 7323 MW3E3C6848 @unvccvwj341 #fqnmrr 434 907QKTMSB @vhefqct854 #hspbj 254 5PM5UTCKB6S @dvrxdho479 #vnqfmhwp 9451 V0LZR4LBV6 @xagnlgot724 #sxfvwb 6954 XIN1VXKR4X @jvzkdrf457 #upkds 2852 RG2SIF687 @qdqnbhmg263 #ykanl 9872 QFOVZTX @nxochrxc857 #zxvwc 1197 WTH262B @izicpyfh732 #ilxorqk 6172 481VHM5X21AH.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)