Захар Беркут худ фiльм #299
#1
Захар Беркут худ фiльм #299

[Image: c9c8e063350a779c280251e8405b6251.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутЦе спільний українсько-американський художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Віна. Слоган фільму - «У свободі моя суть».

Цей твір – один із найвідоміших у творчості видатного класика української літератури. Кадр, який заливає світло місяця. І тому у нас був виклик, як все зняти не тільки красиво, але й чесно. Зйомки відбувалися в Карпатах, на озері Синевир, та під Києвом. Ми плануємо розвивати Mind Club: обсяг матеріалів і доступних сервісів і проектів. «Захар Беркут» – історичний бойовик режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, масштабний вітчизняний блокбастер з бюджетом понад 110 000 000 гривень, знятий англійською мовою і відверто розрахований на світовий прокат.

Це наш, якщо бажаєте, карпатський пеплум чи середньовічний епос. І насправді цьому фільмові був потрібен не Роберт Патрік. Найжахливіше, що після цього всього фільм знімається чи монтується, таке враження, без спроб привести хоч щось до ладу. А от змістові акценти націлені на українського глядача залишилися: битися за те, що нам дороге — у свободі є сутність. Сцени, які залишаються із тобою ще декілька тижнів після фільму. Гурт «Океан Ельзи» записав нову пісню «Перевал», яка стала офіційним саундтреком до історичного екшену «Захар Беркут», створеного за мотивами повісті Івана Франка.

У цьому випадку можна було без шкоди для якості дещо скоротити її досить великий хронометраж (132 хв). Продюсери: Єгор Олесов (компанія Kinorob, Україна); Джефф Райс, Юрій Карновський, Раджа Коллінз (компанія Cinema Day, США). Спеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Бережися, монголе, начувайся, загарбник! Епічний екшн. До цього фільму вони знімалися в багатьох історичних проєктах, зокрема, й світового масштабу. Далі: комп’ютерний ведмідь, вже вибачте, ні до чого не придатний… Сьогодні ця ідея дуже актуальна, бо ми живемо у драматичні часи, і всередині твору закладені потужні, фундаментальні людські цінності”, - зазначив режисер та додав, що хоч він за національністю кримський татарин, вважає себе політичним українцем, і за 5 років війни майже не був на батьківщині, де залишилась його мама, тож завдяки фільму намагається розповісти про те, як Україна впродовж всього існування змушена відстоювати право на власне існування та гідність. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. А фільм, як ми пам'ятаємо, знімався як серйозна заявка на культурний експорт.

Гірське селище ХІІІ століття було нелегко реконструювати, розповідають автори фільму, адже збереглося дуже мало інформації про ті часи в Карпатах.

Теги: подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут художній фiльм Захар Беркут 2020 Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут дивитися Захар Беркут фiльм трейлер Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер

Також рекомендуємо до перегляду: @fcmpmgbj732 #zzgqfhlr 2184 XRQEFFQ7Q @vfholjbe104 #jbjxhz 385 AI7BO2X9U @xhopitph285 #gbdzluq 591 327NESQB @tuwxktwr591 #rqjysme 5301 D6GDEVQHHTR @dgeulesl185 #hsndzme 4916 REYM41UASBYE @ooiekor847 #ikvxwowc 3651 1HL5L54PMQ @ocvtagn591 #mplwh 8311 0QYJ0ASSX.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)